CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Centrum Cyrku czyli Projekt KEJOS kejos.org i CBK FAMA we Wrocławiu na Psim Polu (ul. Bolesława Krzywoustego 286, Wrocław) fama.wroc.pl

Zapraszamy do uczestnictwa w nowej inicjatywie Teatru Nowego Cyrku i Kolektywu artystycznego KEJOS wraz z Ośrodkiem Biblioteczno Kulturalnym FAMA na Psim Polu we Wrocławiu. Rozpoczynamy cyrkowo – teatralną rewolucję ! Tworzymy nowo – cyrkowy dom kultury. Zapraszamy na szereg autorskich warsztatów prowadzonych przez wrocławskich artystów nowego cyrku i teatru w odnowionych wnętrzach Kina FAMA.

W każdą środę drzwi otwarte będą w ramach OTWARTEJ PRZESTRZENI TRENINGOWEJ dla artystów, kuglarzy, tancerzy, performerów – zarówno początkujących jak i profesjonalnych. Otwarte zajęcia dla wszystkich chętnych na zasadzie wymiany umiejętności pomiędzy artystami, pasjonatami, amatorami wszelkich dyscyplin. Drzwi otwarte dla wszystkich, chcących ćwiczyć w towarzystwie.

Rozpoczynamy także moduł produkcji i rezydencji artystycznych nowego cyrku. Zapraszamy do współpracy artystów nowego cyrku pragnących korzystać z możliwości rezydencjalnych i produkcyjnych DK FAMA. Zajmujesz się nowoczesnym cyrkiem i szukasz dla siebie miejsca we Wrocławiu ? Chcielibyśmy rozpocząć współpracę z profesjonalnymi performerami i tworzyć razem niekomercyjne produkcje artystyczne.

Zgłoś się i pracuj z nami !

CENTRUM NOWEGO CYRKU rozpoczyna cykl produkcji artystycznych nowego cyrku. Zapraszamy do współpracy artystów nowego cyrku pragnących korzystać z możliwości rezydencjalnych i produkcyjnych. Rezydencje i produkcje mają mieć niekomercyjny charakter. Chcielibyśmy rozpocząć współpracę z profesjonalnymi performerami i tworzyć razem niekomercyjne produkcje artystyczne.

 

 

CENTRUM NOWEGO CYRKU ma ambicje organizowania rezydencji dla artystów szeroko rozumianego cyrku i sztuki. Będziemy zapraszać do współpracy i korzystania z możliwości technicznych i przestrzennych w celu realizacji niekomercyjnych projektów artystycznych i prezentowania ich w CBK FAMA.

 

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

NEWSLETTER CBK FAMA


Godziny otwarcia Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

 

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com