Drodzy czytelnicy i mieszkańcy, otwieramy taras na 2 piętrze!

 

Od dnia 5 sierpnia do końca lata (tu zdajemy się na pogodę) otwieramy drzwi na nasz umeblowany i ukwiecony taras. Podczas warsztatów "Budujemy Kino na tarasie" w maju i czerwcu grupa niezrównanych ochotników szlifowała, malowała, konstruowała meble i sadziła kwiatki po to, by każdy mógł z naszego tarasu skorzystać. Mamy bardzo wygodne kanapy i pufy, funkcjonalne stoliki, słońce i cień. Nie masz balkonu w domu? Nie szkodzi, chodź do nas! Na naszym tarasie można poplotkować z przyjaciółką, zrelaksować się lub poczytać jakąś porywającą powieść :)

 

Taras na 2 piętrze będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 16.30

widok waksy maly

 

Kilka zasad bezpieczeństwa i ogólnoludzkich obowiązujących na tarasie:

- na tarasie należy zachować zdrowy rozsądek i ostrożność - nie wychylać się przez barierki, nie zrzucać żadnych obiektów na parking na dole (śmietniki są w korytarzu na 2 piętrze)

- na tarasie samodzielnie mogą przebywać osoby dorosłe i młodzież od 13 roku życia. Osoby w wieku poniżej 13 lat powinny być pod opieką dorosłego (rodzica, opiekuna)

- wysoce wskazane zachowanie kultury osobistej - nie należy zachowywać się głośno i niestosownie - CBK Fama lubi swoich sąsiadów

- zakaz spożywania alkoholu 

- prosimy szanować zieleń i meble na tarasie - naprawdę świetni i ludzie włożyli wiele trudu i czasu by taras był wygodny i by wszyscy mogli na nim miło spędzić czas

 

Do zobaczenia!

z gory maly

 

Godziny otwarcia

LIPIEC I SIERPIEŃ 

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: 12-16
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy - III p. / kontakt telefoniczny i mailowy w godzinach 8:00-16:00. Godziny otwarcia biura: 

Pon.:       12-16
Wt.:   12-16
Śr.:  12-16
Czw.:  12-16
Pt.:  12-16
Sob.:  nieczynne
Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com