CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Sezon 2018/2019

cover fb

Szanowni Państwo, informujemy, że nabór na zajęcia w sezonie 2018/2019 jest już otwarty! Cała oferta zajęciowa jest dostępna w zakładce Laboratoria. Warunkiem udziału w laboratoriach jest akceptacja postanowień REGULAMINU oraz wypełnienie i złożenie w biurze CBK FAMA DEKLARACJI UCZESTNICTWA. Laboratoria rozpoczną się 17 września 2018 roku. Opłatę za miesiąc wrzesień, stanowiącą połowę kwoty, należy uiścić do 21 września 2018 roku płacąc gotówką w biurze CBK FAMA lub przelewem. Płatności za kolejne miesiące należy uiszczać do 5 każdego miesiąca. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: biuro@fama.wroc.pl

W ramach stałej siatki zajęciowej Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama przygotowało bogatą ofertę na rok kulturalny 2017/2018.

 

CBK FAMA zaprasza na zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne, taneczne, teatralno-cyrkowe, manualne i komputerowe. Centrum Nowego Cyrku w Famie proponuje szeroki wachlarz nowatorskich zajęć o charakterze teatralnym i nowocyrkowym przygotowanych przez artystów z  grupy Kejos.

Pracownie kulturalne Famy skierowane są do różnych grup wiekowych. Propozycje dla najmłodszych dzieci oraz dzieci w wieku szkolnym to m. in.: warsztaty wielkoformatowe inspirowane książką (laboratorium Tekturowo-Miniformy oraz Tekturowo-Tektura i Papier), zajęcia taneczne (Minilandia, Nibylandia), cyrkowe (Mała Akademia Cyrku) i plastyczne (Laboratorium Małego Artysty, Laboratorium Sztuki). Oferta skierowana do nastolatków, starszej młodzieży, dorosłych i seniorów uwzględnia zajęcia ruchowe (Zajęcia Cyrkowo-Teatralne, Gorączka Wtorkowej Nocy, Taniec Współczesny), instrumentalne (lekcje gitary), plastyczne (Laboratorium Sztuki Po Godzinach) i manualne (Szalone Nożyczki – warsztaty projektowania i szycia). Koszt zajęć waha się od 40 zł do 150 zł za miesiąc. Dla rodzin przygotowano 25% zniżki familijne.

W ramach stałych kursów Fama proponuje także zajęcia nieodpłatne: Laboratorium Multimedialne (kurs komputerowy dla seniorów), Laboratorium Sztuki 50+ (comiesięczne ognisko plastyczne), Kabaret dla Dorosłych (grupa teatralno-kabaretowa), Klub Rodzica (warsztaty dla rodziców z dziećmi), DKK czyli Dyskusyjny Klub Książki (spotkania literackie w bibliotece), Otwarta Przestrzeń Treningowa (otwarte spotkania dla wszystkich zajmujących się sztuką: amatorów i profesjonalistów - kuglarzy, tancerzy, performerów, aktorów, artystów różnych dyscyplin) czy Brydżowe Środy. Zapisy ruszyły 16 sierpnia 2017 r. Zajęcia zaczynają się od 18 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie w zakładce Laboratoria: fama.wroc.pl/laboratoria


Ważne!
- Początek roku kulturalnego 2017/2018: 18 września 2017

Zapisy: od 16 sierpnia 2017 (poprzez formularze na fama.wroc.pl/laboratoria lub osobiście w CBK Fama, ul. Krzywoustego 286, III p.

Uwaga!
- Opłata za wrzesień wynosi połowę kwoty (warunkiem zapisu na zajęcia jest uiszczenie opłaty do 22 września 2017)
- Opłaty za uczestnictwo w kolejnych miesiącach należy dokonywać z góry do 5-go dnia każdego miesiąca.
- Wpłat należy dokonywać osobiście w kasie CBK FAMA czynnej od 15.00-18.00 od pon.-pt. (płatność wyłącznie gotówką) lub przelewem na konto:Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiurachunek nr 28 1020 5226 0000 6202 0416 0776.   W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę laboratorium, miesiąc, którego dotyczy opłata (np. Anna Nowak, MAŁA AKADEMIA CYRKU, wtorek, godz. 16.00, GRUDZIEŃ) oraz dodać „zniżka familijna” (jeśli dotyczy).

Harmonogram zajęć / ulotka  >>>POBIERZ pdf

Zapoznaj się z opisem zajęć   fama.wroc.pl/laboratoria

FAMA wrzesień sezon 2017 2018 grafika

 

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia w lipcu i sierpniu:
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: nieczynne
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 12.00-17.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com