CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Lubisz brydża, a nie masz z kim zagrać? W Famie spotykają się pasjonaci kart w każdy wtorek i czwartek, o godz. 10:00. 

Wszystkich, którzy chcą grać zarówno profesjonalnie, jak i dla rozrywki zachęcamy do dołączenia do pasjonatów gry w Famie. 

Brydż to nie „zwykła” gra w karty, lecz wymagająca umysłowa rozgrywka. To gra o wiele bardziej towarzyska i dynamiczna niż szachy, dlatego też dużo łatwiej trafia do szczerszego grona odbiorców. Pozwala rozwijać wiele umiejętności osobistych i interpersonalnych. Pobudza wyobraźnię, trenuje analityczne myślenie, podnosi umiejętności planowania oraz podejmowania decyzji w warunkach niepewności. Rozwija zdolność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków z zachowania innych ludzi. Uczy współpracy, opanowania oraz zdrowej rywalizacji.

Na poziomie mistrzowskim brydż jest bardzo wymagającą dyscypliną. Na poziomie amatorskim jest wspaniałą rozrywką i wciągającym sposobem spędzania wolnego czasu. Można go uprawiać niewielkim kosztem w domu, z rodziną i znajomymi. Swoje umiejętności można podnosić na lokalnych turniejach brydża sportowego, w których uczestniczyć może każdy chętny.

Brydż jest jedyną dyscypliną sportową na świecie, w której w turnieju par, amator może bezpośrednio zmierzyć się z mistrzem świata. Na dzień dzisiejszy sport ten jest najpopularniejszy w Stanach Zjednoczonych gdzie aktywnymi graczami są m. in. Bill Gates i Warren Buffet.Szczegóły:

  wtorki i czwartki / godz. 10:00 

 wstęp bezpłatny

 dla dorosłych

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia: 
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od pon. do pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com