CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Zapraszamy na wieczorek taneczny w Famie! Dajcie się porwać w wir tańca i bawcie się z nami! 1.12 godz. 18:00-23:00. Wstęp: 10 zł.

CBK FAMA zaprasza na wyjątkowy wieczorek taneczny przygotowany specjalnie z myślą o mieszkańcach Psiego Pola, którzy chcą oderwać się od szarej codzienności. Zapraszamy na Andrzejkową Potańcówkę 1 grudnia od godz. 18:00 do 23:00.

To doskonała okazja do sprawdzenia się na parkiecie, poznania nowych osób i fantastycznej, wypełnionej tańcem zabawy! Zapraszamy na niezwykły wieczór będący okazją do miłej integracji. Nieważne, na jakim poziomie są Wasze umiejętności – liczy się tylko chęć wspólnej zabawy! Musicie być z nami!

W programie:

- muzyka do tańca - przy piosenkach śpiewanych na żywo przez Martę Dzwonkowską & Łukasza Krzaczkowskiego

- animacje Andrzejkowe

- możliwość zakupu przekąsek i napoi wprost z kawiarni Stara Piekarnia

Wstęp 10 zł. Wejściówki do zakupu w kasie CBK FAMA ( pn.-pt. w godz. 10:00-18:00 lub na godzinę przed wydarzeniem/ ilość wejściówek ograniczona). Dla wszystkich miłośników dobrej zabawy w wieku 18+.

Zakupu można dokonać osobiście gotówką w kasie CBK FAMA. Nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów. Rezerwacje dla grup powyżej 10 osób: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wykonawcy:

Marta Dzwonkowska
W latach 1998-2001 była słuchaczką Opolskiego Studia Piosenki. Należała do chóru Opole Gospel Choir.
Jest laureatką dwukrotnego wyróżnienia na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie w roku 2003 i 2004; II miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu w 2004, III miejsce w roku 2007; III miejsca (wraz z zespołem "Savine") na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie "Debiuty" w 2003; w 2009 dotarła do Finału 13 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku.
Finalistka 3. edycji programu telewizyjnego X Factor (Girls on Fire). Związana z Teatrem Muzycznym Capitol od 2003 roku.
Wystąpiła także w spektaklach i koncertach realizowanych w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej w latach 2006-2010.
W 2007 wzięła udział w spektaklu Zegar (reż. Wojciech Kościelniak) z okazji 25-lecia Solidarności Walczącej.

Łukasz Krzaczkowski
Łukasz Krzaczkowski - na co dzień wokalista zespołu Daysleeper, w teatrze Muzycznym Capitol występował w takich spektaklach jak : "Śmierdź w Górach" , " Scat" , "Operetka", "Pewien Mały Dzień", "Don Juan". 5 - krotnie wystąpił na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy we Wrocławiu. Współtwórca projektu swingowego " SWINGERSI ". Grał support przed zespołami Zakopower, Sami, Kombi, Lady Pank itp. Występował również na żywo w TVP 3 Wrocław , Tv - TEDE oraz w Radiu Wrocław.

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia: 
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od pon. do pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com