CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Sezon letni w FAMIE

Kino na tarasie modu

Szanowni Państwo, informujemy, że nabór na zajęcia w sezonie 2018/2019 rozpoczynamy 20 sierpnia. Cała oferta zajęciowa będzie dostępna w zakładce laboratoria. Prosimy śledzić uaktualnienia i zapoznać się z naszymi propozycjami, ponieważ przewidujemy pewne nowości w siatce zajęciowej. Proszę pamiętać, że warunkiem udziału w zajęciach jest akceptacja warunków REGULAMINU oraz wypełnienie i złożenie w biurze działu programowego DEKLARACJI UCZESTNICTWA. Laboratoria rozpoczną się 17 września. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: biuro@fama.wroc.pl


13.07 / godz. 21:30 / The Florida Project / brak wolnych miejsc!

zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich miłośników kina zapraszamy na wieczorne pokazy filmowe na tarasie. Projekcje skierowane są do osób powyżej 16 roku życia. Zobaczycie trzy znakomite obrazy wyprodukowane w ciągu ostatnich lat, a wszystko to w wakacyjnej, sąsiedzkiej atmosferze.

13.07. / godz. 21:30 / The Florida Project, reż. Sean Baker, 1 godz. 51 min

Pełna niesamowitej energii, chwytająca za serce, zabawna i wzruszająca historia sześcioletniej rozrabiaki Moonee i jej zbuntowanej matki Halley, próbujących ułożyć sobie życie w tanim motelu na obrzeżach najszczęśliwszego miejsca na świecie - Disneylandu. Okrzyknięty przez krytykę najpiękniejszym filmem roku i uwielbiany przez widzów, przyniósł Willemowi Dafoe nagrody krytyków oraz nominacje do Oscara i Złotego Globu. The Florida Project to nietypowy obraz Ameryki, odartej z wszelkich pozostałości "American Dream", w której umiejscowiona jest wspaniała historia o dorastaniu, pełna beztroski i magicznych momentów, które mogą przydarzyć się tylko dzieciom. 


Informacja i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Telefon:  tel.: +48 71 777 99 44 wew. 4 / +48 71 777 99 44 wew. 3

W przypadku rezygnacji z seansu, osoby wpisane na listę są proszone o kontakt i niezwłoczne poinformowanie organizatorów. Ponieważ liczba miejsc na tarasie jest ograniczona, zależy nam, by nie zmarnowało się żadne z nich. Dziękujemy!

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia w lipcu i sierpniu:
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: nieczynne
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 12.00-17.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com