CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Niezwykły koncert w wykonaniu projektu Młynarski Plays Młynarski
oraz występy uczestników XIV Przeglądu Twórczości Zakazanej w PRL

15.12.2018 / 18.00 / wstęp wolny / obowiązują zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Młynarski Plays Młynarski to jedno z bardziej oryginalnych zjawisk, jakie pojawiły się na polskiej scenie muzycznej w ostatniej dekadzie. Grupa powstała z inicjatywy perkusisty i wokalisty Jana Emila Młynarskiego, syna Wojciecha Młynarskiego, we współpracy z wokalistką Gabą Kulką, pianistą Piotrem Zabrodzkim i kontrabasistą Wojciechem Traczykiem. Ich twórczość wpisuje się w najlepsze tradycje ambitnej muzyki rozrywkowej. Zespół wykonuje słynne piosenki Wojciecha Młynarskiego w nowych aranżacjach, utrzymanych w konwencji alternatywno-jazzowej.

Koncert poprzedzą występy młodych talentów, uczestników XIV Przeglądu Twórczości Zakazanej w PRL organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 6 we Wrocławiu.

Informacja i rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 71 777 99 44 wew. 2

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia: 
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od pon. do pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com