Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Karnawału przyszłości. Przeniesiemy się w czasie do bliżej nieokreślonej, wymyślonej przyszłości, w której wszystko może się zdarzyć!

9 lutego / godz. 11:00 / zapisy

Zapraszamy dzieci i młodzież do zabawy w wyobrażonym świecie "Karnawału przyszłości", podczas którego każda międzygalaktyczna podróż czy teleportacja do odległych krain będzie możliwa. Zachęcamy do zabawy w skojarzenia i zastanowienie się, jak będzie wyglądała nasza cywilizacja za dziesiątki, setki albo miliony lat.

Czy pojazdy z przyszłości będą przypominały te z kreskówki Jetsonowie? Czy roboty staną się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, czy bardziej prawdopodobne jest, że nas zastąpią? W co się będą bawiły dzieci w przyszłości? Stworzone w wyobraźni obrazy niech posłużą Wam za inspirację do przygotowania barwnych kostiumów nie z tego świata! Na wielki bal można przybyć latającym samochodem, statkiem kosmicznym lub w towarzystwie androida.

informacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 71 777 99 44 wew. 3

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia od 14 maja 2020 roku 

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 10-18
Wt.: 10-18
Śr.: nieczynne
Czw.: 10-18
Pt.: 10-18
Sob.: nieczynne

Dział programowy - III p. 

Nieczynny stacjonarnie, pracujemy zdalnie!

Kontakt telefoniczny i mailowy od pon. do pt. 9:00-17:00

https://www.fama.wroc.pl/kontakt

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com