Zgłoś się i pomóż nam w organizacji cyrkowego święta na Psim Polu! Nabór potrwa do 7.06.2019r. 

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w organizację trzeciej edycji Cyrkowego Festiwalu Podwórkowego Cyrkopole, w dniach 14-16 czerwca 2019 r., a także pomóc nam w promocji wydarzenia przed rozpoczęciem festiwalu.

Praca wolontariusz będzie polegać m.in. na dyżurach w punktach informacyjnych ulokowanych w Rynku Psiego Pola oraz budynku CBK Fama, opiece nad goścmi z Polski i zagranicy, pomocy przy organizacji warsztatów i animacji dla dzeci na Cyrkowym Placu Zabaw, a także działaniach promocyjnych. Jeśli pasjonujesz się cyrkiem, teatrem, lubisz robić zdjęcia i potrafisz nagrywać krótkie filmy albo sam jesteś animatorem - napisz o tym. Postaramy się dobrać Ci zajęcia związane z Twoimi zainteresowaniami. Każdy wolontariusz otrzyma od nas zaświadczenie o odbytym wolontariacie oraz koszulkę z festiwalową grafiką. Obiecujemy fantastyczną atmosferę!

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem podczas Cyrkopola i być częścią niecodziennej inicjatywy, wyślij mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wiadomość powinna zawierać: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, dyspozycyjność (daty i godziny), krótką informację na temat tego, czym się interesujesz i w jaki sposób możesz nas wesprzeć.

Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca.

Godziny otwarcia

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy - III p. 

Pon.:       10-18
Wt.:   10-18
Śr.:  10-18
Czw.:  10-18
Pt.:  10-17
Sob.:  nieczynne
Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com