BRAK WOLNYCH MEJSC Zapraszamy na pokaz filmu Basia oraz zajęcia edukacyjne Ja i moja grupa | 26.10. | 11.00 | wstęp bezpłatny | zapisy

W cyklu Familijne kino w Famie obejrzymy 5 odcinków przygód pięcioletniej Basi, bohaterki popularnej serii wydawniczej. Po seansie odbędą się warsztaty edukacyjne Ja i moja grupa prowadzone przez terapeutki związane z centrum psychologii Dobry Nurt, Aleksandrę Pobran-Róg i Patrycję Longier-Jakubowską. Na zajęciach dowiemy się, jak integrować się z grupą i przed nią zaprezentować, na czym polega tworzenie pozytywnych relacji z równieśnikami i współpraca w zespole. Edukatorki przygotują także zestaw niezbędnych informacji dla rodziców, których dzieci zaczynają swoją przygodę z przedszkolem/szkołą lub mają problemy adaptacyjne w nowym środowisku. 

Familijne kino w Famie: Basia oraz warsztaty edukacyjne Ja i moja grupa

26.10. / 11.00

sala widowiskowa CBK FAMA / I p.

wiek uczestników: 4-7 lat / dzieci z opiekunami

czas trwania: film - 50 min,; warsztaty - ok. 45 min. 

wstęp bezpłatny / obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy

informacja: Karolina Leontowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 71 777 99 44 wew. 3

Basia 04 mat Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Basia, Polska 2018
Odcinki w zestawie kinowym:
„Basia i upał w zoo”; „Basia i Anielka”; „Basia i nowy braciszek”; „Basia i biwak”; „Basia i dziadkowie”
reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz
czas trwania: 50 min.
kategoria wiekowa 4+

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.
„Basia” to adaptacja pięciu książek z kultowej już serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. Każdy z prezentowanych pięciu odcinków zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego. A to dopiero początek serii, która ma liczyć 13 odcinków.

Aleksandra Pobran-Róg - pedagog, psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu.

Patrycja Longier-Jakubowska - psycholog, psychoterapeuta w nurcie integracyjnym w trakcie szkolenia we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Godziny otwarcia

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Uwaga! W dniach: 

31.10.2019 (czwartek)
23.12.2019 (poniedziałek)
27.12.2019 (piątek)

Biblioteka będzie czynna do godz. 18:00

Dział programowy - III p. 

Pon.:       10-18
Wt.:   10-18
Śr.:  10-18
Czw.:  10-18
Pt.:  10-16
Sob.:  nieczynne

Jesteśmy dostępni telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. 

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com