CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016


Brydż na poziomie amatorskim jest wspaniałą rozrywką i wciągającym sposobem spędzania wolnego czasu. Można go uprawiać niewielkim kosztem w domu, z rodziną i znajomymi.

 

Brydż to nie „zwykła” gra w karty, lecz wymagająca umysłowa rozgrywka. To gra o wiele bardziej towarzyska i dynamiczna niż szachy, dlatego też dużo łatwiej trafia do szczerszego grona odbiorców. Pozwala rozwijać wiele umiejętności osobistych i interpersonalnych. Pobudza wyobraźnię, trenuje analityczne myślenie, podnosi umiejętności planowania oraz podejmowania decyzji w warunkach niepewności. Rozwija zdolność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków z zachowania innych ludzi. Uczy współpracy, opanowania oraz zdrowej rywalizacji.

Na poziomie mistrzowskim brydż jest bardzo wymagającą dyscypliną. Na poziomie amatorskim jest wspaniałą rozrywką i wciągającym sposobem spędzania wolnego czasu. Można go uprawiać niewielkim kosztem w domu, z rodziną i znajomymi. Swoje umiejętności można podnosić na lokalnych turniejach brydża sportowego, w których uczestniczyć może każdy chętny.

Brydż jest jedyną dyscypliną sportową na świecie, w której w turnieju par, amator może bezpośrednio zmierzyć się z mistrzem świata. Na dzień dzisiejszy sport ten jest najpopularniejszy w Stanach Zjednoczonych gdzie aktywnymi graczami są m. in. Bill Gates i Warren Buffet.

Zajęcia przeznaczone są dla nowicjuszy, prowadzone w ramach programu „Bridge 60+” https://bridge60plus.eu

Szczegóły zajęć:

poniedziałek / godz. 10.15 -11.45

90 minut – zajęcia raz w tygodniu

seniorzy

poziom początkujący

zajęcia bezpłatne

Prowadząca:
Katarzyna Dufrat

Kasia DufratInstruktor Polskiego Związku Brydża Sportowego. Od czterech lat w Reprezentacji Polski Kobiet. Zdobywczyni wielu medali na arenie krajowej i międzynarodowej. Aktualna wicemistrzyni Europy w kategorii par kobiet oraz brązowa medalistka rozgrywek drużynowych.

 

 

 

 

 

 

 

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com