CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016
Zapraszamy na kolejny pokaz dla dzieci i rodzin: Ernest i Celestyna
14.01 / sobota godz. 11:00 / wstęp wolny / zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Niezwykła animacja, która zdobyła uznanie najmłodszej publiczności z całego świata. Historia przyjaźni myszki i niedźwiedzia, dwóch na pozór zupełnie odmiennych postaci.

 

ernest and celestine 1

 

ERNERST I CELESTYNA reż. S. Aubier, V. Patar, B. Renner / Belgia, Francja, Luksemburg 2012 / 80’

Ernest i Celestyna - zwiastun

Niezwykła animacja, która zdobyła uznanie najmłodszej publiczności z całego świata. Historia przyjaźni myszki i niedźwiedzia, dwóch na pozór zupełnie odmiennych postaci. Wzajemna sympatia Ernesta i małej Celestynki zwycięża wszystkie stereotypy i przeciwności. Piękna opowieść o sile przyjaźni.

Mała myszka Celestyna lubi rysować, głównie niedźwiedzie, które wcale nie wydają jej się straszne. Choć jest od dzieciństwa uczona, by się ich bać, zaprzyjaźnia się pewnego dnia właśnie z tym zwierzęciem. Wszyscy są przeciwko tej znajomości. Czy myszce i niedźwiedziowi uda się wykaraskać z kłopotów, w które się wplątali? Ernest i Celestyna to piękny, wzruszający film o przyjaźni na przekór wszystkiemu, o życiu pod prąd i sile miłości, która łamie największe przeszkody. Film zdobył uznanie widzów i otrzymał liczne nominacje, m.in. do Oskara, oraz wiele nagród za najlepszą animację.

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com