CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Sezon letni w FAMIE

Kino na tarasie modu

Szanowni Państwo, informujemy, że nabór na zajęcia w sezonie 2018/2019 rozpoczynamy 20 sierpnia. Cała oferta zajęciowa będzie dostępna w zakładce laboratoria. Prosimy śledzić uaktualnienia i zapoznać się z naszymi propozycjami, ponieważ przewidujemy pewne nowości w siatce zajęciowej. Proszę pamiętać, że warunkiem udziału w zajęciach jest akceptacja warunków REGULAMINU oraz wypełnienie i złożenie w biurze działu programowego DEKLARACJI UCZESTNICTWA. Laboratoria rozpoczną się 17 września. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: biuro@fama.wroc.pl


Centrum Nowego Cyrku to wspólna inicjatywa teatralno-cyrkowego kolektywu KEJOS i CBK FAMA. Chcemy stworzyć cyrkowy dom kultury, który będzie przestrzenią do współpracy, wzajemnego uczenia się i swobodnej wymiany pomiędzy artystami, amatorami i społecznością lokalną. Rozpoczynamy cyrkowo – teatralną rewolucję!

kejos

Zapraszamy na szereg autorskich warsztatów prowadzonych przez wrocławskich artystów nowego cyrku i teatru. Oprócz regularnych zajęć edukacyjnych Centrum Nowego Cyrku zaprasza amatorów i artystów wszelkich dyscyplin do wspólnej pracy. W każdą środę w ramach OTWARTEJ PRZESTRZENI TRENINGOWEJ na Famowej sali widowiskowej spotykają się artyści, kuglarze, tancerze, performerzy – zarówno początkujący, jak i profesjonalni. OTP działa na zasadzie samoorganizujęcej się sali treningowej. Drzwi otwarte są dla wszystkich chcących ćwiczyć w towarzystwie i wymieniać się umiejętnościami; osób szukających miejsca, by doskonalić swoje etiudy, numery popisowe lub praktykować jogę. 

KONTAKT w/s produkcji i rezydencji: Marta Kuczyńska / kurator Centrum Nowego Cyrku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozpoczynamy także moduł produkcji i rezydencji artystycznych nowego cyrku. Zapraszamy do współpracy artystów nowego cyrku pragnących korzystać z możliwości rezydencjalnych i produkcyjnych CBK FAMA. Zajmujesz się nowoczesnym cyrkiem i szukasz dla siebie miejsca we Wrocławiu? Chcielibyśmy rozpocząć współpracę z profesjonalnymi performerami i tworzyć razem niekomercyjne produkcje artystyczne. Zgłoś się i dołącz do grupy! Obecnie zespół pracuje nad nowym spektaklem cyrkowo-teatralnym przygotowywanym na 700-lecie miasta Lublina (partnerzy produkcji: Carnaval Sztukmistrzów, Stowarzyszenie Kejos Theater oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu)

 

 

CENTRUM NOWEGO CYRKU ma ambicję organizowania rezydencji dla artystów szeroko rozumianej sztuki cyrkowo-teatralnej. Będziemy zapraszać niekomercyjne projekty artystyczne do współpracy i korzystania z naszych możliwości technicznych i przestrzennych.   

 

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia w lipcu i sierpniu:
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: nieczynne
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 12.00-17.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com