cyrkowy dom kultury

CNC to wspólna inicjatywa teatralno-cyrkowego kolektywu KEJOS i CBK Fama. Od początku istnienia Famy tworzymy Cyrkowy Dom Kultury, oferując regularne zajęcia cyrkowo-teatralne, które są wpisane w stałą siatkę zajęć pozalekcyjnych.

Mała Akademia Nowego Cyrku dla dzieci w wieku 7-12 to idealna okazja, by rozpocząć swoją przygodę z cyrkiem, zapoznając się stopniowo z różnymi technikami cyrkowymi, takimi jak: ekwilibrystyka, żonglerka, akrobatyka i innymi.

Zajęcia Cyrkowo-Teatralne to propozycja dla młodzieży, łącząca elementy cyrkowo-teatralne z teatrem ruchu (physical theater). Oprócz doskonalenia technik cyrkowych, uczestnicy rozwijają umiejętność prezentacji scenicznej i tworzenia etiud. Młodzi cyrkowcy obu grup mogą zaprezentować swoje postępy podczas pokazu uczestników laboratoriów na CYRKOPOLU.

Dorośli mogą zdobywać i szlifować nowocyrkowe techniki w nieformalnej grupie – Otwartej Przestrzeni Treningowej, działającej na zasadzie kooperatywy artystycznej. Na bezpłatne zajęcia mogą uczęszczać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Koncepcja OPT opiera się na otwartym dostępie do zajęć, wspólnej wymianie doświadczeń oraz wzajemnym uczeniu się.

Godziny otwarcia

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy - III p. 

Pon.:       10-18
Wt.:   10-18
Śr.:  10-18
Czw.:  10-18
Pt.:  10-16
Sob.:  nieczynne

Jesteśmy dostępni telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. 

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com